Umów się na wizytę: (87) 429-31-75 | 608-639-790

Nasze usługi

Strzyżenie

Szukasz sprawdzonego fryzjera w Giżycku? Każdą klientkę i klienta, w zależności od oczekiwań, traktuję indywidualnie. Pomogę dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, wykonywanej pracy zawodowej oraz stylu bycia. Usługi łączę z analizą włosów i skóry głowy, dzięki czemu, w razie potrzeby, możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji włosów.

Koloryzacja

Nasz system koloryzacji pozwala na kreowanie perfekcyjnego, profesjonalnego i modnego koloru. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, dajemy gwarancję niesamowitych efektów kolorystycznych, podkreślając indywidualny styl każdego klienta. Jesteśmy na bieżąco z każdym odcieniem od nasady aż po końce. Przekonaj się, jak trwałe są nasze kolory.

Pielęgnacja

Keratyna, czyli sekret zdrowych, głęboko odżywionych i naturalnie prostych włosów został odkryty. Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Polecamy terapie keratynowe, które szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia. Żaden zabieg maskujący czy upiększający nie jest równie efektywny i efektowny.